Toroczkai László: Orbán Viktortól ezúttal sem hallottunk pozitív jövőképet

Belföldi hírek, 2026.02.14

Orbán Viktortól ezúttal sem hallottunk olyan víziót, pozitív jövőképet, amely ténylegesen fejlődő pályára állíthatná Magyarországot, gazdasági fellendülést hozhatna, és megakadályozhatná az egyre fenyegetőbb népesedési katasztrófát - reagált a Mi Hazánk Mozgalom elnöke a miniszterelnök szombati évértékelő beszédére az X közösségi oldalon.

Toroczkai László
Toroczkai László hozzátette, Orbán Viktor hiába említette meg, hogy mennyi pénzt vettek el a bankoktól, ha azt a pénzt is a globális nagyvállalatoknak adják, ahogy nemrég ismét 133 milliárddal segítették a "mérgező Samsung akkugyárat".

Ráadásul ahelyett, hogy bérlakásépítési programot finanszírozna a kormány, amellyel a helyi vállalkozókat és a bérlő, majd tulajdonosokká váló magyarokat támogatná, inkább a bankokat tömi kamattámogatás formájában adófizetői pénzzel - írta.

A pártelnök szerint "így elég hiteltelen arról beszélni, hogy a Fidesz megvédi hazánkat a nagytőkétől és a bankároktól".

Az pedig már lassan minősíthetetlen, hogy Orbán Viktor maga posztol büszkén olyan celebekről képeket az évértékelőjéről, akik nemrég még drogügyekkel kerültek a hírekbe - zárta bejegyzését a politikus.

Fotó: MTI/Archív
(MTI)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!