Továbbra is érvényben marad a szakaszos sávzárás az M2-es autóúton, Kosdnál

Belföldi hírek, 2025.11.14

Burkolatjelfestés miatt még szombaton is érvényben marad a szakaszos sávzárás az M2-es autóút kosdi csomópontjának térségében - közölte a Magyar Közút Nonprofit Zrt. pénteken az MTI-vel.

A közlemény szerint a kosdi csomópont környékén csütörtöktől jelzőőrös forgalomirányítás mellett, egy sávon váltakozva haladhat a forgalom.

A munkálatokkal összefüggésben szombat délelőtt Budapest irányából a kosdi csomópontot lezárják a Magyar Közút szakemberei, a zárás ideje alatt Budapest felől Kosd irányába az M2-es autóút 12. számú csomópontján visszafordulva lehet majd lehajtani.

A Magyar Közút Nonprofit Zrt. arra kéri a közlekedőket, hogy a munkaterület környezetében fokozott óvatossággal, a sebességkorlátozás betartásával közlekedjenek - közölték.
(MTI)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!