A közlemény szerint a kosdi csomópont környékén csütörtöktől jelzőőrös forgalomirányítás mellett, egy sávon váltakozva haladhat a forgalom.
A munkálatokkal összefüggésben szombat délelőtt Budapest irányából a kosdi csomópontot lezárják a Magyar Közút szakemberei, a zárás ideje alatt Budapest felől Kosd irányába az M2-es autóút 12. számú csomópontján visszafordulva lehet majd lehajtani.
A Magyar Közút Nonprofit Zrt. arra kéri a közlekedőket, hogy a munkaterület környezetében fokozott óvatossággal, a sebességkorlátozás betartásával közlekedjenek - közölték.
(MTI)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!