Mukics Dániel szóvivő közleménye szerint hétfő kora este érkezett a bejelentés a katasztrófavédelem ügyeletére, mely szerint két egymáshoz közeli melléképület gyulladt ki Szegeden, a Cseresznye utcában. Az egyik melléképület mellett egy magatehetetlen ember feküdt. A tűzoltók még a mentőszolgálat kiérkezése előtt megkezdték egy hatvanas éveiben járó férfi újraélesztését, az életét azonban már nem lehetett megmenteni. A tűzoltók mindkét műhelynek használt tárolóban keletkezett tüzet eloltották. Az egyikből egy gázpalackot is kihoztak, megakadályozva annak a felrobbanását. A tűz vélhetőleg heggesztés miatt következhetett be, azonban a pontos körülményeket tűzvizsgálat tisztázza majd.
(Webrádió)
Címkék
Tűz
Szeged
Cseresznye utca
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!