Villamoson lett rosszul egy utas Szegeden

Belföldi hírek, 2026.02.11

Portálunk információja szerint egy menetrend szerint közlekedő villamoson lett rosszul egy utas szerda délután.

Új mentőautók érkeztek az Országos Mentőszolgálathoz Úgy tudjuk, hogy az utas az Anna-kútnál lett rosszul, ezért mentőt hívtak hozzá.  

A rosszul lét miatt a jármű nem tudott tovább menni, ezért a 2-es villamos, valamint az 1-es jelzésű vasútvillamos vonalán 5-10 perces késések voltak.  

A forgalmi rend 15 óra után helyreállt.  

Fotó: Illusztráció
(Webrádió)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!