Úgy tudjuk, hogy az utas az Anna-kútnál lett rosszul, ezért mentőt hívtak hozzá.
A rosszul lét miatt a jármű nem tudott tovább menni, ezért a 2-es villamos, valamint az 1-es jelzésű vasútvillamos vonalán 5-10 perces késések voltak.
A forgalmi rend 15 óra után helyreállt.
Fotó: Illusztráció
(Webrádió)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!