Vitézy Dávid a bejegyzésében felidézte, három hete a miniszterelnökkel és a belügyminiszterrel közösen egy szimbolikus kordonbontással megnyitották a Karmelitát és a kabinetirodát a magyar emberek előtt.
Az már az első hétvégéken kiderült, hogy az érdeklődés óriási, az időpontok általában néhány perc alatt elfogytak, tömegek akarták megnézni Orbán Viktor és Rogán Antal egykori munkahelyét - tette hozzá.
Közölte, a héten - átmeneti jelleggel - keddtől péntekig reggel tíz és este hat óra között hétköznap is látogatható lesz a Karmelita és a "Rogán-tárca" épülete.
Az utóbbiból ugyanis az előző minisztérium már kiköltözött, de a szociális és családügyi tárca még nem költözött be - írta Vitézy Dávid, megjegyezve, hogy időpontot foglalni a szabadkarmelita.jegy.hu oldalon lehet.
(MTI)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!