Voks 24 - Orbán Viktor: A háborún nyerészkedőknek a békepárti Magyarország az útjában áll

Belföldi hírek, 2024.05.15

Szerdán Sopronban és Kapuváron folytatta választási kampánykörútját Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke - tájékoztatta az MTI-t Havasi Bertalan, a miniszterelnök sajtófőnöke.

Orbán Viktor tárgyalást folytatott Farkas Cipriánnal, Sopron polgármesterével, majd helyiekkel találkozva arról beszélt: a háborún nyerészkedőknek a békepárti Magyarország az útjában áll.

Soros György azért gurítja ide a dollárokat és fizeti a háborúpárti politikusokat, hogy ezt az akadályt elhárítsa. De nekünk ez az egy hazánk van, és mindenáron megőrizzük a békéjét - mondta Orbán Viktor Sopronban.

Havasi Bertalan az MTI-vel közölte: szerda délután Orbán Viktor Kapuvárra is ellátogatott, ahol Hámori György jelenlegi polgármesterrel és Horváth Lászlóval, a Fidesz polgármester-jelöltjével tárgyalt, majd kapuváriakkal találkozott az új tanuszoda épülete előtt.
(MTI)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!