A tetejére borult egy autó a 2416-os úton

Kék hírek, 2026.02.11

Megcsúszott és felborult egy személyautó a 2416-os út Abasár és Markaz közötti szakaszán.

A tetején állt meg a jármű, amelyben ketten utaztak. Őket a mentők vizsgálják. A gyöngyösi hivatásos tűzoltók vonultak ki a balesethez, amelynek helyszínén félpályán lezárták az utat.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!