Megcsúszott és felborult egy személyautó a 2416-os út Abasár és Markaz közötti szakaszán.
A tetején állt meg a jármű, amelyben ketten utaztak. Őket a mentők vizsgálják. A gyöngyösi hivatásos tűzoltók vonultak ki a balesethez, amelynek helyszínén félpályán lezárták az utat.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!