A tetejére borult egy autó az M1-esen

Kék hírek, 2026.02.19

Felborult egy személyautó az M1-es autópályának az országhatár felé vezető oldalán, Levél és Hegyeshalom között.

A mosonmagyaróvári hivatásos tűzoltók a baleseti helyszínelés után áramtalanítják a járművet, amely a tetején állt meg. A gépkocsiban hárman utaztak, mindannyian ki tudtak szállni, a mentők megvizsgálták őket. Az érintett sztrádaszakaszon forgalomkorlátozásra lehet számítani.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!