A balesethez a kiskunfélegyházi hivatásos tűzoltókat riasztották. A tűzoltók áramtalanították a gépkocsit, és segítenek a vonat utasainak átszállni az értük érkező mentesítő autóbuszra.
A Bács-Kiskun Vármegyei Rendőr-főkapitányság tájékoztatása szerint a személyautó sofőrje a tilos jelzés ellenére hajtott a szerelvény elé, amellyel összeütközött.
(BM OKF)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!