Egy 34 éves bonyhádi férfi úgy gondolta, hogy január 24-én délután "csúszkálni" megy a forgalomból kivont, rendszám nélküli terepjárójával a Váralja Parkerdőben található tó jegére.
Az olvadó jég azonban nem tudta megtartani az autó súlyát, így a férfi a járművével a tóba szakadt.
A sofőrnek sikerült elhagynia a járművet, majd a partra ment. Egy nő szemtanúja volt a balesetnek, majd értesítette a rendőrséget.
A férfi elmondta az egyenruhásoknak, hogy Hidasról vezette az autót földesúton Váraljáig, az erdő területén hajtott vele, nem vett részt a közúti forgalomban. A tulajdonos gondoskodik a kocsi kihúzásáról és elszállításáról.
Fotó: Tolna Vármegyei Rendőr-főkapitányság
(Webrádió)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!