A tűzhöz nagy erőkkel vonultak a vármegyeszékhely hivatásos tűzoltói, mellettük a kiskunfélegyházi vízszállítót, illetve a Bács-Kiskun vármegyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálatot is a helyszínre riasztották. A rajok több vízsugárral, kéziszerszámokkal előbb körülhatárolták, majd eloltották a tüzet. A munkában civilek is részt vettek, egy erőgép pedig körbetárcsázta a területet. A rajok az utómunkálatokat végzik. A helyszínre mentő is érkezett.
(BM OKF)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!