A tetején állt meg a jármű, amelyből egy ember nem tudott kiszállni. Őt kiemelték, majd átadták a mentőknek a műszaki mentést végző székesfehérvári tűzoltók és a Sárvíz Önkéntes Tűzoltó Egyesület önkéntesei. Az érintett útszakaszt teljes szélességben lezárták a baleset miatt.
(BM OKF)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!