A járműben hárman utaztak, egyikük kirepült az autóból, az utasokhoz mentő érkezett. A helyszínre elsőként a délegyházi önkéntes tűzoltók érkeztek ki, rögtön utánuk megérkezett a szigetszentmiklósi hivatásos egység is. A rajok áramtalanítottak, illetve segítséget nyújtanak a mentőszolgálat munkatársainak.
(BM OKF)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!