Árokba csapódott egy autó Bugyi külterületén

Kék hírek, 2026.06.23

Balesetet szenvedett egy személykocsi Bugyi külterületén, egy Ványhoz közeli földúton.

A járműben hárman utaztak, egyikük kirepült az autóból, az utasokhoz mentő érkezett. A helyszínre elsőként a délegyházi önkéntes tűzoltók érkeztek ki, rögtön utánuk megérkezett a szigetszentmiklósi hivatásos egység is. A rajok áramtalanítottak, illetve segítséget nyújtanak a mentőszolgálat munkatársainak.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!