Árokba csúszott egy kamion a 47-esen, Derecske és Sáránd között

Kék hírek, 2026.01.06

Orral az árokba csúszott egy nyerges vontató a 47-es főút 18-as kilométerszelvényénél, Derecske és Sáránd között.

A jármű vontatmánya félig az úttesten maradt. A berettyóújfalui hivatásos és a konyári önkéntes tűzoltók érkeztek a helyszínre, átvizsgálták a kamiont. A baleset miatt váltakozó irányban halad a forgalom az érintett útszakaszon. Kérjük felhasználóinkat, hogy a megváltozott időjárási körülmények miatt fokozott figyelemmel közlekedjenek az utakon!
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!