Árokba hajtott egy autó az 1-es főúton

Kék hírek, 2025.12.21

Árokba hajtott egy személygépkocsi az 1-es főúton, Almásfüzitő és Tata között, a 71-es kilométerszelvénynél, Szomód térségében.

A komáromi hivatásos tűzoltók áramtalanították a járművet. A helyszínre mentő is érkezett. Az érintett útszakaszon forgalmi akadályra lehet számítani.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!