Árokba hajtott egy autó az M1-esen, Hegyeshalomnál

Kék hírek, 2025.11.10

Letért a pályatestről, majd árokba hajtott egy gépkocsi az M1-es autópálya 172-es kilométerszelvényénél, Hegyeshalom térségében, a határ felé vezető irányban.

A mosonmagyaróvári hivatásos tűzoltók áramtalanították a bajba került járművet, amelyben ketten utaztak. A balesethez a társhatóság is megérkezett.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!