Letért az úttestről és az árokban állt meg egy személykocsi Balatonszárszón, a Szóládi utcában.
A kocsiban csak a sofőr ült, őt a mentőszolgálat munkatársai még a siófoki hivatásos és a balatonföldvári önkéntes tűzoltók megérkezése előtt kiemeltek a járműből. A tűzoltók áramtalanítottak.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!