Árokba hajtott egy személyautó a 444-es főúton, Békéscsaba közelében, a 9-es kilométerszelvénynél.
A békéscsabai hivatásos tűzoltók a mentőkkel együttműködve egy embert kiemeltek a járműből. A raj áramtalanította a gépkocsit. Az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!