Árokba hajtott egy autó Gombánál

Kék hírek, 2025.11.07

Árokba hajtott egy gépkocsi Gomba térségében, a 3113-as út 3-as kilométerszelvényénél.

A járműben csak a vezetője utazott, aki beszorult. A monori hivatásos tűzoltók láncfűrész segítségével távolítják el a kocsi környékéről az akadályokat.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!