Árokba hajtott egy autó Nyíregyházánál

Kék hírek, 2025.10.10

Árokba hajtott egy személyautó a 36-os főút 45-ös kilométerszelvényénél, Nyíregyháza közelében.

A nyíregyházai hivatásos tűzoltók a mentősökkel közreműködve három embert kiemeltek a gépkocsiból. A raj áramtalanítja a járművet. Az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!