Árokba sodródott egy autó a 22-es főúton Ipolyszög közelében

Kék hírek, 2025.09.07

Árokba sodródott egy személyautó a 22-es főúton, Ipolyszög térségében, a 17-es és 18-as kilométerszelvény között.

A balesethez a balassagyarmati hivatásos tűzoltókat riasztották, akik áramtalanították a gépkocsit. A helyszínre mentő is érkezett. Az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!