Árokba sodródott egy személyautó a 86-os főút Beled és Répcelak közötti szakaszán, a 126-os kilométerszelvénynél.
A balesethez a répcelaki önkormányzati tűzoltókat riasztották, akik áramtalanították a gépkocsit. A helyszínre mentő is érkezett. Az érintett útszakaszt a beavatkozás idejére teljes szélességében lezárták.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!