Autó égett az M5-ön

Kék hírek, 2026.06.26

Kigyulladt egy személygépkocsi az M5-ös autópályán, Budapest felé, Lajosmizse térségében, a 61-es kilométerszelvénynél.

A lajosmizsei önkormányzati tűzoltók egy vízsugárral eloltották a lángokat. Az érintett pályaszakaszon egy sávon halad a forgalom.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!