Autó égett Debrecenben

Kék hírek, 2026.06.25

Teljes terjedelmében égett egy személygépkocsi Debrecenben, az Antall József utcában.

A debreceni hivatásos tűzoltók egy vízsugárral eloltották a lángokat. A raj az utómunkálatokat végzi.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!