Autó égett Kispesten

Kék hírek, 2026.05.01

Teljes terjedelmében égett egy személygépkocsi Budapest XIX. kerületében, az Ady Endre út és a Kisviola utca kereszteződésében.

A fővárosi hivatásos tűzoltók két vízsugárral eloltották a lángokat. A raj az utómunkálatokat végzi.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!