Autó égett Pókaszepetken

Kék hírek, 2026.05.21

Kigyulladt, majd teljesen kiégett egy gépkocsi Pókaszepetken, az Arany János utcában, az önkormányzat épületének parkolójában.

A település önkéntes tűzoltói két vízsugárral oltották el a lángokat, a munkálatok közben négy porral oltót is felhasználtak. Az esethez a zalaegerszegi hivatásos és a kemendollári önkéntes tűzoltók is kiérkeztek, az egységek jelenleg az utómunkálatokat végzik.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!