Autótűz az M1-esen

Kék hírek, 2026.06.26

Teljes terjedelmében égett egy személyautó az M1-es autópálya Budapest felé vezető oldalán, Kocs közelében, a 73-as kilométerszelvénynél.

A tűz a leállósáv melletti avarra is átterjedt. A lángokat a tatabányai hivatásos tűzoltók oltották el, két vízsugárral. Az érintett sztrádaszakaszon egy sávon halad a forgalom.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!