A leállósávban lévő jármű motortere és az utastér egy része égett. Az érdi hivatásos tűzoltók megakadályozták a lángok továbbterjedését, majd eloltották a tüzet, és megkezdték az utómunkálatokat. A gépkocsiban két ember utazott a tűz keletkezésekor, mindketten idejében kiszálltak.
(BM OKF)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!