Autótűz miatt lezárták a 67-es főutat Simonfa és Bőszénfa között (Frissítve)

Kék hírek, 2025.08.08

Teljes terjedelmében égett egy személyautó a 67-es főút Simonfa és Bőszénfa közötti szakaszán, a 28-as kilométerszelvénynél.

A kaposvári hivatásos tűzoltók egy vízsugárral eloltották a lángokat. Az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták, torlódásra kell számítani. 

A Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság tájékoztatása szerint a tűzesetben senki sem sérült meg. Információink szerint az érintett útszakaszon a forgalom háromnegyed 2-kor halad, de torlódásra lehet számítani.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!