Az oldalára borult egy autó a 2117-es úton

Kék hírek, 2025.08.16

Felborult egy személyautó a Nógrád vármegyei Szátok közelében, a 2117-es út Romhány felé vezető szakaszán.

Az oldalán állt meg a jármű, amelyhez a rétsági hivatásos tűzoltókat riasztották. A raj áramtalanította a gépkocsit.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!