Baleset 44-es főúton

Kék hírek, 2026.03.04

Összeütközött két személykocsi Békéscsaba mellett, a 44-es főút 1222-123-as kilométere között.

A városi elkerülő szakaszon történt balesethez a békéscsabai hivatásos tűzoltók vonultak, áramtalanították a járműveket. A két autóban összesen négyen utaztak, hozzájuk mentő érkezett. Az érintett szakaszt egy időre teljes szélességében lezárták.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!