A városi elkerülő szakaszon történt balesethez a békéscsabai hivatásos tűzoltók vonultak, áramtalanították a járműveket. A két autóban összesen négyen utaztak, hozzájuk mentő érkezett. Az érintett szakaszt egy időre teljes szélességében lezárták.
(BM OKF)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!