Baleset történt a 21-es főút jobbágyi szakaszán, a körforgalomnál: kitört egy autó egyik első kereke.
A járműben csak a sofőr utazott, ki tudott szállni az autóból, a helyszínre mentőt is riasztottak. A pásztói hivatásos tűzoltók áramtalanították a gépkocsit. Az érintett szakaszon forgalmi akadályra kell számítani.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!