Baleset a 21-es főúton, Jobbágyiban

Kék hírek, 2026.06.24

Baleset történt a 21-es főút jobbágyi szakaszán, a körforgalomnál: kitört egy autó egyik első kereke.

A járműben csak a sofőr utazott, ki tudott szállni az autóból, a helyszínre mentőt is riasztottak. A pásztói hivatásos tűzoltók áramtalanították a gépkocsit. Az érintett szakaszon forgalmi akadályra kell számítani.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!