Baleset a 25-ös főúton

Kék hírek, 2026.03.07

Egymásnak ütközött négy személygépkocsi a 25-ös főúton, Ózd határában, a 76-os kilométerszelvénynél.

Az ütközés következtében egy autó az árokba sodródott. A helyi és a kazincbarcikai hivatásos tűzoltók áramtalanították a járműveket. A helyszínre mentő is érkezett. Az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!