Egymásnak ütközött négy személygépkocsi a 25-ös főúton, Ózd határában, a 76-os kilométerszelvénynél.
Az ütközés következtében egy autó az árokba sodródott. A helyi és a kazincbarcikai hivatásos tűzoltók áramtalanították a járműveket. A helyszínre mentő is érkezett. Az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!