Két személygépkocsi ütközött a 85-ös főúton, Rábatamási térségében, a 32-es kilométerszelvénynél.
A csornai hivatásos tűzoltók áramtalanították a járműveket. Összesen négyen utaztak az autókban. A helyszínre mentő is érkezett. Az érintett útszakaszon egy sávon halad a forgalom.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!