Baleset a 85-ös főúton

Kék hírek, 2026.01.07

Két személygépkocsi ütközött a 85-ös főúton, Rábatamási térségében, a 32-es kilométerszelvénynél.

A csornai hivatásos tűzoltók áramtalanították a járműveket. Összesen négyen utaztak az autókban. A helyszínre mentő is érkezett. Az érintett útszakaszon egy sávon halad a forgalom.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!