Baleset az 1-es főúton

Kék hírek, 2026.03.18

Két személygépkocsi karambolozott Szomódnál, az 1-es főút 70-es kilométerénél.

A baleset következtében az egyik autó egy vaddal is ütközött. A komáromi hivatásos tűzoltók áramtalanítják a járműveket. A társhatóságok is a helyszínen dolgoznak.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!