Baleset az 58-ason, Szalánta és Pécs között

Kék hírek, 2026.06.23

A közútkezelő fűnyírótraktorába hajtott egy személykocsi az 58-as főúton.

A 11-es kilométernél, Pécs és Szalánta között történt a baleset. A műszaki mentést a siklósi hivatásos tűzoltók végzik. Az autóban csak a sofőr ült, a közútkezelő járművében ketten voltak, mindenki ki tudott szállni. Az érintett szakaszon forgalmi akadályra kell számítani.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!