A 11-es kilométernél, Pécs és Szalánta között történt a baleset. A műszaki mentést a siklósi hivatásos tűzoltók végzik. Az autóban csak a sofőr ült, a közútkezelő járművében ketten voltak, mindenki ki tudott szállni. Az érintett szakaszon forgalmi akadályra kell számítani.
(BM OKF)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!