Baleset Bátonyterenyén

Kék hírek, 2026.05.30

A körforgalomból kihajtva kandelábernek ütközött egy személykocsi a 21-es főút bátonyterenyei szakaszán, a Jászai Mari úti csomópontnál.

A gépkocsi egyedül utazó vezetőjéhez mentő érkezett. A város hivatásos tűzoltói áramtalanították az autót. A főút érintett szakaszán félpályán halad a forgalom.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!