A körforgalomból kihajtva kandelábernek ütközött egy személykocsi a 21-es főút bátonyterenyei szakaszán, a Jászai Mari úti csomópontnál.
A gépkocsi egyedül utazó vezetőjéhez mentő érkezett. A város hivatásos tűzoltói áramtalanították az autót. A főút érintett szakaszán félpályán halad a forgalom.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!