A Bonyhádnál történt balesethez bonyhádi és szekszárdi hivatásos, valamint bonyhádi önkéntes tűzoltókat riasztottak. A kamionban csak a sofőr ült, ő el tudta hagyni a teherautót. A személykocsiban ketten utaztak, a tűzoltók feszítővágóval távolították el a jármű ajtajait. A helyszínre mentő is érkezett. A karambol miatt a főút érintett szakaszát teljes szélességében lezárták.
(BM OKF)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!