Baleset miatt jelentős a torlódás az M0-s autóút déli szektorán

Kék hírek, 2026.03.11

Az M0-s autóút déli szektorán, az M1-es autópálya felé, a Nagy-Duna-híd közelében egy személyautó és egy kamion ütközött össze, a 15-ös kilométernél a belső sávot lezárták, a torlódás több mint 8 kilométeres - tájékoztatott az Útinform szerdán délelőtt.

Az M1-es autópálya főváros felé vezető oldalán, Óbarok és Biatorbágy között lassulásra, szakaszos torlódásra kell számítani a megnövekedett kamion forgalom miatt. Aki személyautóval halad, és Budapest a célja, annak érdemes az átterelt belső sávot használnia - írta az Útinform.
(MTI)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!