Az M1-es autópálya főváros felé vezető oldalán, Óbarok és Biatorbágy között lassulásra, szakaszos torlódásra kell számítani a megnövekedett kamion forgalom miatt. Aki személyautóval halad, és Budapest a célja, annak érdemes az átterelt belső sávot használnia - írta az Útinform.
(MTI)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!