A békéscsabai hivatásos tűzoltók végzik a műszaki mentést a balesetnél. A lánglovagok áramtalanították a járműveket, amelyekben összesen hárman utaztak. A helyszínre érkeztek a mentők is. Az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták.
A Békés Vármegyei Rendőr-főkapitányság tájékoztatása szerint a balesetben hárman sérültek meg, 16 óra után már félpályán haladt a forgalom.
(BM OKF)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!