Baleset miatt lezárták az M6-os autópályát Töttösnél

Kék hírek, 2026.01.09

Baleset történt az M6-os autópálya 197-es kilométerszelvényénél, Töttös térségében, a Budapest felé vezető oldalon péntek délután, nem sokkal 14 óra előtt.

A helyszínre kiérkezett mohácsi hivatásos tűzoltók áramtalanították mindkét járművet. A baleset miatt lezárták az érintett pályaszakaszt.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!