Baleset miatt zárták le a 61-es főút belterületi szakaszát Attalán

Kék hírek, 2026.03.20

Két személyautó ütközött össze a 61-es főút belterületi szakaszának 97-es kilométerszelvényénél, a Béke tér közelében péntek délután.

A gépkocsikat a dombovári hivatásos tűzoltók áramtalanították, a helyszínre mentő is érkezett. Az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták.  
(Webrádió)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!