Baleset miatt zárták le az M3-as autópályát Nyíregyháza közelében
Kék hírek, 2026.01.29
Összeütközött egy kisbusz és egy személygépkocsi az M3-as autópályán, Vásárosnamény felé, Nyíregyháza közelében, a 224-es kilométerszelvénynél csütörtök kora reggel.
A nyíregyházi hivatásos tűzoltók áramtalanították a kisbuszt. A helyszínre mentő is érkezett. Az érintett pályaszakaszt teljes szélességében lezárták.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!