Baleset miatt zárták le az M3-as autópályát Nyíregyháza közelében

Kék hírek, 2026.01.29

Összeütközött egy kisbusz és egy személygépkocsi az M3-as autópályán, Vásárosnamény felé, Nyíregyháza közelében, a 224-es kilométerszelvénynél csütörtök kora reggel.

A nyíregyházi hivatásos tűzoltók áramtalanították a kisbuszt. A helyszínre mentő is érkezett. Az érintett pályaszakaszt teljes szélességében lezárták.
(BM OKF)

Címkék

Baleset M3 Nyíregyháza


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!