Baleset miatt zárták le az M43-as autópályát Szeged közelében

Kék hírek, 2026.03.19

Két személyautó ütközött össze az M43-as autópálya 19-es kilométerszelvényénél csütörtök este, nem sokkal 8 óra előtt.

Police A baleset miatt a főváros felé tartó sávot lezárták, a forgalmat terelik. A frontális balesetben egy ember életét vesztette, míg hárman megsérültek. 
(MTI)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!