Baleset miatt zárták le az M5-ös autópályát Újhartyánnál
Kék hírek, 2026.05.13
Felborult egy kamion az M5-ös autópálya Szeged felé vezető oldalán, Újhartyán közelében, a 44-es kilométerszelvénynél szerda reggel 6 óra körül.
A dabasi hivatásos tűzoltók egy embert emeltek ki a járműből, a helyszínre mentő is érkezett. Az érintett sztrádaszakaszt teljes szélességében lezárták.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!