Baleset miatt zárták le az M5-ös autópályát Újhartyánnál

Kék hírek, 2026.05.13

Felborult egy kamion az M5-ös autópálya Szeged felé vezető oldalán, Újhartyán közelében, a 44-es kilométerszelvénynél szerda reggel 6 óra körül.

A dabasi hivatásos tűzoltók egy embert emeltek ki a járműből, a helyszínre mentő is érkezett. Az érintett sztrádaszakaszt teljes szélességében lezárták.
(Webrádió)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!