Összeütközött két személykocsi Nyíregyházán, a Sóstói úton.
A stadion közelében történt balesethez a város hivatásos tűzoltói vonultak, áramtalanítottak. A két járműben összesen hárman utaztak, hozzájuk mentő érkezett. Az érintett szakaszon fennakadásra kell számítani.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!