Letért az úttestről és a kukoricásban állt meg egy személykocsi a 32-es főút Szolnok és Abony közötti szakaszán.
A 79-es kilométernél történt a baleset, a szolnoki hivatásos tűzoltók áramtalanították a gépkocsit. A helyszínre mentő is érkezett. Az érintett szakaszon fennakadásra kell számítani.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!