Baleset történt a 32-es főúton

Kék hírek, 2026.06.27

Letért az úttestről és a kukoricásban állt meg egy személykocsi a 32-es főút Szolnok és Abony közötti szakaszán.

A 79-es kilométernél történt a baleset, a szolnoki hivatásos tűzoltók áramtalanították a gépkocsit. A helyszínre mentő is érkezett. Az érintett szakaszon fennakadásra kell számítani.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!