Baleset történt a 38-as főúton

Kék hírek, 2026.06.23

Összeütközött két személykocsi a 38-as főút Nyírtelek és Virányos közötti szakaszán.

A 25-ös kilométernél történt balesetnél a nyíregyházi hivatásos tűzoltók avatkoztak be, a raj áramtalanított. A két autóban összesen hatan utaztak, hozzájuk mentő érkezett. A főút érintett szakaszán átmenetileg félpályán lehet közlekedni.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!