Baleset történt a 4-es főúton

Kék hírek, 2026.05.09

Két autó karambolozott a 4-es főúton, Püspökladány határában.

Az egyik járműben csak a sofőr ült, a másikban négyen utaztak. Utóbbi gépkocsiba két ember beszorult. A 175-ös kilométernél történt balesethez a püspökladányi és a karcagi hivatásos tűzoltók vonultak. Az egységek feszítővágóval kiszabadították a beszorult utasokat és áramtalanítottak. A helyszínre mentő is érkezett.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!