Baleset történt a 7-es főúton, Székesfehérvár térségében

Kék hírek, 2025.10.30

Összeütközött két személygépjármű a 7-es főúton, a Budapest felé vezető irányba, Székesfehérvár térségében, a 60-as kilométerszelvénynél.

Összesen négy ember utazott, akik ki tudtak szállni az autókból. A székesfehérvári hivatásos tűzoltók áramtalanították a járműveket. A helyszínre a mentők is kiérkeztek. Az érintett útszakaszon forgalmi akadályra kell számítani.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!